Menu główne   -   Formularze   -   Księga gości   -   Kontakt   -   Linki   -   O autorach
EUROPRAWYBORY 2009
Prawybory Parlamentarne 2007
Prawybory 2005 - Parlamentarne i Prezydenckie
Aktualności - sobota (17.09.2005)
Galeria - Niedziela 18.09.2005
Wyniki prawyborów
Cele i założenia
Oferta dla Komitetów Wyborczych
Scena na Rynku
Lokalizacja stanowisk Komitetów Wyborczych
Spotkania z młodzieżą
Lokale, gdzie można stworzyć saloniki polityczne
Ordynacja Prawyborów
Obwody głosowania
Centralna Komisja Wyborcza
Program Dni Wrześni - Prawyborów
Patroni medialni
Wizytówki kandydatów na Prezydenta
Pocztówki promocyjne
Mapa Wrześni
Mapa parku im. Dzieci Wrzesińskich
Oferta Poczty Polskiej
Linki
Europrawybory 2004
Prawybory Prezydenckie 1995
Prawybory Parlamentarne 1993

Logo Wrześni 

Logo Wrześni 
GALERIA ZDJĘĆ

 

INFORMACJA

o obwodach głosowania, numerach oraz siedzibach obwodowych
komisji wyborczych w Mieście i Gminie Września w prawyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 18 września 2005r.

Numer
obwodu
głosowania

    Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej
komisji

1.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Dzieci Wrzesińskich, Fabryczna, Gnieźnieńska, Jana Pawła II, Kościelna, Laskowskiego, Mickiewicza, Miłosławska, Pl. Św. Stanisława, Ratuszowa, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sądowa, Sienkiewicza, Sienna, Staszica, Wielkopolska, Wrzosowa.

Ratusz
ul. Ratuszowa 1

2.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Chopina, Harcerska, Legii Wrzesińskiej, 3 Maja, Moniuszki, Szkolna, Warszawska.

Urząd Stanu Cywilnego
ul. Chopina 9

3.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Błękitna, Cze iejewska, Daszyńskiego, Dworcowa, Działkowców, Jagodowa, Jasna, Kolejowa, Koralowa, Kwiatowa, Lazurowa, Letnia, Leśna, Malinowa, Paderewskiego, Parkowa, Pogodna, Promienista, Rubinowa, Słoneczna, Spacerowa, Szafirowa, Świętokrzyska, Tęczowa, Turkusowa, Wczasowa, Wiśniowa.

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Świętokrzyska 21

4.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Abrahama, Armii Poznań, Asnyka, Baczyńskiego, Bohaterów Monte Cassino, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chmielowskiego, Ciszaka, Culica, Czapskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Dondajewskiego, 17 Dywizji Piechoty, Drzymały, Fedyka, Fenrycha, Gałczyńskiego, Grottgera, Grudzielskiego, Kadłubka, Kasprowicza, Kołłątaja, Kope ika, Kosińskiego, Konarskiego, Kossaka, Kosynierów, Kruczkowskiego, Kutrzeby, Mycielskiego, Nowaka, Szała, Trawińskiego.

Gimnazjum nr 1
ul. Kosynierów 32
lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

5.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Leśmiana, Libelta, Łokietka, Makowskiego, Malczewskiego, Marcinkowskiego, Matejki, Mierosławskiego, Nałkowskiej, Niestrawskiego, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Pola, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Prusa, Reymonta, Skoraczewskiego, Sokołowska, Staffa, Stasiewskiego, Witta Stwosza, Szeroka, Szosa Witkowska, Ściegiennego, Traugutta, Tuhego, Turwida, Tuwima, Waryńskiego, Wawrzyniaka, Witkiewicza, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego, 68 Pułku Piechoty.

Gimnazjum nr 1
ul. Kosynierów 32
lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

6.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Konopnickiej, Wiewiórowskiego, Zamysłowskiego, Żwirki i Wigury.

Liceum Ogólnokształcące
ul. Witkowska 1
lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

7.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Dąbrowskiego, Ogrodowa, Owocowa, Witkowska, Wojska Polskiego.

Zespół Szkół Politechnicznych
ul. Wojska Polskiego 1

8.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulica Słowackiego.

Gimnazjum nr 2
ul. Słowackiego 41

9.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Batorego, Sikorskiego, Piastów.

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Batorego 8

10.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Bema, Chrobrego, Kilińskiego, Królowej Jadwigi, Pułaskiego, Słowian, Wybickiego.

Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Kilińskiego 10

11.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Elbląska, Gdańska, Głogowska, Grunwaldzka, Koszalińska, Kożuchowska, Kwidzyńska, Lubuska, Malborska, Objazdowa, Olsztyńska, Opolska, Polkowicka, Przemysłowa, Słupska, Szczecińska, Wrocławska.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
ul. Kaliska 2a

12.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Bytomska, Dolnośląska, Fromborska, Gliwicka, Gorzowska, Gubińska, Kaliska, Kołobrzeska, Legnicka, Łużycka, Mazurska, Oleśnicka, Raciborska, Suwalska, Świdnicka, Wałbrzyska, Warmińska, Zielonogórska, Żagańska.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
ul. Kaliska 2a

13.

MIASTO WRZEŚNIA:

Ulice: Koszarowa, Kościuszki, Opieszyn, Warsztatowa.

Wrzesiński Ośrodek Kultury
ul. Kościuszki 21

14.

WSIE:

Gulczewo, Gulczewko, Sokołowo.

Dom Młodzieżowy
ul. Szlachecka 1, Sokołowo

15.

WSIE:

Grzybowo, Gutowo Małe, Kleparz, Ostrowo Szlacheckie, Sobiesie ie, Stanisławowo, Wódki.

Samorządowa Szkoła Podstawowa
w Grzybowie

16.

WSIE:

Broniszewo, Gutowo Wielkie, Otoczna, Sędziwojewo.

Wiejski Dom
Kultury w Sędziwojewie

17.

WSIE:

Kawęczyn, Marzenin, Noskowo, Radomice, Strzyżewo.

Samorządowa
Szkoła Podstawowa
w Marzeninie

18.

WSIE:

Chociczka, Przyborki, Psary Małe, Że iki.

Świetlica w Psarach
Małych

19.

WSIE:

Marzelewo, Nowy Folwark, Psary Polskie, Psary Wielkie, Słomowo, Słomówko.

Świetlica w Psarach Polskich

20.

WSIE:

Białężyce, Chocicza Wielka, Obłaczkowo, Osowo.

Wiejski Dom Kultury
w Obłaczkowie

21.

WSIE:

Bardo, Chocicza Mała, Chwalibogowo, Grzymysławice.

Samorządowa
Szkoła Podstawowa
w Chwalibogowie

22.

WSIE:

Bierzglinek, Kaczanowo, Neryngowo, Nowa Wieś Królewska.

Samorządowa
Szkoła Podstawowa
w Kaczanowie

23.

WSIE:

Gozdowo, Gozdowo Młyn, Nadarzyce, Sołeczno.

Świetlica w Gozdowie

24.

WSIE:

Bierzglin, Gonice, Goniczki, Węgierki.

Wiejski Dom Kultury
w Węgierkach

25.

MIASTO WRZEŚNIA:

Szpital Powiatowy.

Szpital Powiatowy
ul. Warszawska 20

26.

MIASTO WRZEŚNIA:

Dom Pomocy Społecznej.

Dom Pomocy Społecznej
ul. Szkolna 25
lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Lokale wyborcze otwarte będą 18 września 2005 r. w godzinach 8.00 - 18.00.
Karta do głosowania zostanie wydana wyłącznie za okazaniem dokumentu tożsamości.


Urząd Mista i Gminy

 Września

Do góry

września

prawybory

europrawybory

parlament

europarlament

prezydent

wrzesnia

sejm

senat

wybory