Menu główne   -   Formularze   -   Księga gości   -   Kontakt   -   Linki   -   O autorach
EUROPRAWYBORY 2009
Prawybory Parlamentarne 2007
Galeria Prawyborów 6-7.10.2007
Wyniki Prawyborów
Dane o liczbie wyborców uprawnionych do głosowania
Galeria - konferencja prasowa LPR i UPR 25.09.2007
Galeria - konferencja prasowa PO 4.10.2007
Galeria - konferencja prasowa Samoobrony RP 2.10.2007
Galeria - konferencja PSL 4.10.2007
Konferencja prasowa Samoobrony 6.10.2007
Konferencje prasowe
Lokale, gdzie można stworzyć saloniki polityczne
Program Prawyborów 2007
Lokalizacja stanowisk komitetów wyborczych
Obwody głosowania
Oferta dla Komitetów Wyborczych
Prezentacja komitetów na małej scenie
Oferta Poczty Polskiej
Oferta WOK dla Komitetów Wyborczych
Ordynacja
Prawybory 2005 - Parlamentarne i Prezydenckie
Europrawybory 2004
Prawybory Prezydenckie 1995
Prawybory Parlamentarne 1993

Logo Wrześni 

Logo Wrześni 
GALERIA ZDJĘĆ

INFORMACJA

BURMISTRZA MIASTA i GMINY WRZEŚNIA

o obwodach głosowania

Głosowanie podczas Prawyborów Parlamentarnych, organizowanych 7 października 2007 r., odbywać się będzie w następujących lokalach:

 

Numer
obwodu
głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba Obwodowej
Komisji Wyborczej

1.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Dzieci Wrzesińskich, Fabryczna, Gnieźnieńska, Jana Pawła II, Kościelna, Laskowskiego, Mickiewicza, Miłosławska, Pl. Św. Stanisława, Ratuszowa, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sądowa, Sienkiewicza, Sienna, Staszica, Wielkopolska, Wrzosowa.

Ratusz
ul. Ratuszowa 1

2.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Chopina, Harcerska, Legii Wrzesińskiej, 3 Maja, Moniuszki, Szkolna, Warszawska.

Urząd Stanu Cywilnego
ul. Chopina 9

3.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Błękitna, Czerniejewska, Daszyńskiego, Dworcowa, Działkowców, Jagodowa, Jasna, Kolejowa, Koralowa, Kwiatowa, Lazurowa, Letnia, Leśna, Malinowa, Paderewskiego, Parkowa, Pogodna, Promienista, Rubinowa, Słoneczna, Spacerowa, Szafirowa, Świętokrzyska, Tęczowa, Turkusowa, Wczasowa, Wiśniowa.

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Świętokrzyska 21

4.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Abrahama, Armii Poznań, Asnyka, Baczyńskiego, Bohaterów Monte Cassino, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chmielowskiego, Ciszaka, Culica, Czapskiego, Dąbrowskiej, Długosza, Dondajewskiego, 17 Dywizji Piechoty, Drzymały, Fedyka, Fenrycha, Gałczyńskiego, Grottgera, Grudzielskiego, Kadłubka, Kasprowicza, Kołłątaja, Kopernika, Kosińskiego, Konarskiego, Kossaka, Kosynierów, Kruczkowskiego, Kutrzeby, Mycielskiego, Nowaka, Szała, Trawińskiego.

Gimnazjum nr 1
ul. Kosynierów 32

lokal przystosowany
dla osób niepełnosprawnych

5.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Leśmiana, Libelta, Łokietka, Makowskiego, Malczewskiego, Marcinkowskiego, Matejki, Mierosławskiego, Nałkowskiej, Niestrawskiego, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Pola, Powstańców Wielkopolskich, Prądzyńskiego, Prusa, Reymonta, Skoraczewskiego, Sokołowska, Staffa, Stasiewskiego, Wita Stwosza, Szeroka, Szosa Witkowska, Ściegiennego, Traugutta, Tuhego, Turwida, Tuwima, Waryńskiego, Wawrzyniaka, Witkiewicza, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego, 68 Pułku Piechoty.

Gimnazjum nr 1
ul. Kosynierów 32

lokal przystosowany
dla osób niepełnosprawnych

6.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Konopnickiej, Wiewiórowskiego, Zamysłowskiego, Żwirki i Wigury.

Liceum Ogólnokształcące
ul. Witkowska 1

lokal przystosowany
dla osób niepełnosprawnych

7.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Dąbrowskiego, Krzyżagórskich, Ogrodowa, Owocowa, Sołtysiaka, Witkowska, Wojska Polskiego.

Zespół Szkół Politechnicznych
ul. Wojska Polskiego 1

8.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Słowackiego, Spokojna.

Gimnazjum nr 2
ul. Słowackiego 41

9.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Batorego, Sikorskiego, Piastów.

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6
ul. Batorego 8

10.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Bema, Chrobrego, Kilińskiego, Królowej Jadwigi, Pułaskiego, Słowian, Wybickiego.

Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Kilińskiego 10

11.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Akacjowa, Brzozowa, Elbląska, Gdańska, Głogowska, Grunwaldzka, Koszalińska, Kożuchowska, Kwidzyńska, Lubuska, Malborska, Objazdowa, Olsztyńska, Opolska, Polkowicka, Przemysłowa, Słupska, Szczecińska, Wrocławska.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
ul. Kaliska 2a

12.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Bytomska, Dolnośląska, Fromborska, Gliwicka, Gorzowska, Gubińska, Kaliska, Kołobrzeska, Legnicka, Łużycka, Mazurska, Oleśnicka, Raciborska, Suwalska, Świdnicka, Wałbrzyska, Warmińska, Zielonogórska, Żagańska.

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
ul. Kaliska 2a

13.

MIASTO WRZEŚNIA:
Ulice: Koszarowa, Kościuszki, Opieszyn, Warsztatowa.

Wrzesiński Ośrodek Kultury
ul. Kościuszki 21

lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych

14.

WSIE:
Gulczewo, Gulczewko, Sokołowo.

Dom Młodzieżowy
ul. Szlachecka 1, Sokołowo

15.

WSIE:
Grzybowo, Gutowo Małe, Kleparz, Ostrowo Szlacheckie, Sobiesiernie, Stanisławowo, Wódki.

Samorządowa Szkoła Podstawowa
w Grzybowie

16.

WSIE:
Broniszewo, Gutowo Wielkie, Otoczna, Sędziwojewo.

Wiejski Dom
Kultury w Sędziwojewie

17.

WSIE:
Kawęczyn, Marzenin, Noskowo, Radomice, Strzyżewo.


Zespół Szkół w Marzeninie

lokal przystosowany
dla osób niepełnosprawnych

18.

WSIE:
Chociczka, Przyborki, Psary Małe, Żerniki.

Świetlica w Psarach Małych

19.

WSIE:
Marzelewo, Nowy Folwark, Psary Polskie, Psary Wielkie, Słomowo, Słomówko.

Świetlica w Psarach Polskich



20.

WSIE:
Białężyce, Chocicza Wielka, Obłaczkowo, Osowo.

Wiejski Dom Kultury
w Obłaczkowie

21.

WSIE:
Bardo, Chocicza Mała, Chwalibogowo, Grzymysławice.

Samorządowa
Szkoła Podstawowa
w Chwalibogowie

22.

WSIE:
Bierzglinek, Kaczanowo, Neryngowo, Nowa Wieś Królewska.

Samorządowa
Szkoła Podstawowa
w Kaczanowie

23.

WSIE:
Gozdowo, Gozdowo Młyn, Nadarzyce, Sołeczno.

Świetlica w Gozdowie

24.

WSIE:
Bierzglin, Gonice, Goniczki, Węgierki.

Wiejski Dom Kultury
w Węgierkach

W dniu Prawyborów tj. 7 października 2007 lokale wyborcze otwarte będą w godzinach 8.00 - 18.00. Karty do głosowania wydawane będą wyłącznie po okazaniu dokumentu tożsamości.

 
Burmistrz Miasta i Gminy Września

Tomasz Kałużny

 


 

września

prawybory

europrawybory

parlament

europarlament

prezydent

wrzesnia

sejm

senat

wybory